International sites CzechEnglishGermanFrench
erb
banner

H+S Bussi

Tento rok oslavuje naše společnost 25 let na trhu. Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další spolupráci.
banner
H+S Bussi
Tento rok oslavuje naše společnost 25 let na trhu. Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další spolupráci.

o nás

Kořeny společnosti H+S bussi spol. s r.o. sahají až do roku 1991, kdy ji založili pánové Zdeněk Hájek a Robert Svědík, kteří i nadále zůstávají jejími vlastníky. Od prvopočátku byl hlavním podnikatelským záměrem firmy osobní a autobusová doprava. Když v roce 1995 došlo k transformaci na společnost s.r.o., která byla zapsána u městského soudu v Praze, jejími činnostmi v oblasti služeb se logicky stala silniční motorová doprava osobní a silniční motorová doprava nákladní.

onas3.jpg

Od roku 1996 je patrný rychlý růst společnosti co do objemu, rozsahu i kvality poskytovaných služeb. Nastolený trend naši společnost směřuje ke snaze poskytovat i nadále špičkové služby s důrazem na jejich kvalitu a spokojenost našich stávajících i budoucích klientů. K dosažení těchto cílů společnosti slouží nejmodernější vozový park s pravidelnou obměnou, který poskytuje cestujícím nadstandardní komfort i při těch nejdelších cestách.

Důvěru velké řady našich spokojených zákazníků jsme si však nezískali pouze samotným komfortem cestování v našich luxusních vozidlech, ale také díky našim vysoce kvalifikovaným zaměstnancům, kteří pravidelně prochází školením se zaměřením na nové trendy v oblasti dopravy. Všichni zaměstnanci jsou navíc neustále k dispozici našim klientům a mohou tak okamžitě reagovat na jejich přání a požadavky.

onas2.jpg

V roce 2002 společnost  H+S bussi expandovala také do oblasti kamionové dopravy a založila sesterskou firmu Frost Logistics. Naše skupina sesterských firem se později rozrostla i o společnost Autotyp poskytující servisní služby, parkovací základnu a nonstop odtahovou službu nejen pro vozidla TIR. Společně tak všechny tři firmy působí jako velký hráč na dopravním trhu s komplexní nabídkou služeb.

Věříme, že budete se službami naší společnosti spokojeni a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Zdeněk Hájek a Robert Svědík
jednatelé společnosti 

logo_small.png