International sites CzechEnglishGermanFrench
erb
banner

H+S Bussi

Tento rok oslavuje naše společnost 25 let na trhu. Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další spolupráci.
banner
H+S Bussi
Tento rok oslavuje naše společnost 25 let na trhu. Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se na další spolupráci.

reference

Mezi naše nejvýznamnější klienty a dlouhodobé partnery patří:


eurolines.jpg Již od roku 2000 smluvně zajišťujeme pravidelné linky Eurolines, na jejichž trasách ujedeme každoročně přes dva miliony kilometrů. Jsme tak součástí nejrozsáhlejší autobusové sítě v Evropě, která nabízí cestujícím spojení mezi více než 500 destinacemi.

eurolines.jpg Více než dvacet let jsme výhradním autodopravcem cestovní kanceláře CEKARE, která je specialistou na lyžařské zájezdy do světoznámých středisek francouzských Alp. Pokud se tedy chystáte na lyže s CEKARE, můžete očekávat rychlou a pohodlnou cestu až na zasněžený svah.

eurolines.jpg Pro cestovní kancelář MIKI Travel výhradně zajišťujeme veškerou osobní a autobusovou přepravu již od jejího založení v roce 1997. MIKI Travel poskytuje špičkové služby v oblasti cestovního ruchu po téměř celém světě, které využívají statisíce klientů.

eurolines.jpg Od roku 1990 přepravujeme hokejové talenty Sparty na jejich přípravná i soutěžní utkání a turnaje. Nepřepravujeme však jen extraligový A tým Sparty, ale všechny hokejisty počínaje žákovskými kategoriemi, přes dorost až po profesionální ligové hráče.