Reference

Mezi naše nejvýznamnější klienty a dlouhodobé partnery patří:

Flixbus

Flixbus

Začátek spolupráce: 2019

FlixBus je mladý poskytovatel mobility, který od roku 2013 mění způsob, jakým miliony lidí cestují po Evropě. Díky jedinečné kombinaci technologického startupu, internetového podniku a klasického dopravce během krátké doby dokázal vybudovat největší síť dálkových autobusů v Evropě.

Miki Travel

Miki Travel

Začátek spolupráce: 1997

Miki Travel je jedním z největších světových tour operátorů a poskytovatelů služeb pro skupinovou i individuální turistiku. Úspěšně působí na světových trzích a má 5 kanceláří v Japonsku, 6 v jihovýchodní Asii a 24 v Evropě. Miki Travel po celém světě každoročně odbavuje statisíce spokojených klientů a zajišťuje tak velké objemy pro hotely a další dodavatele, což Miki Travel umožňuje poskytovat služby za zvýhodněné ceny.

G2 Travel

G2 Travel

Začátek spolupráce: 2014

G2 Travel je dynamicky rostoucí celosvětová cestovní kancelář. Specializuje se na skupinovou turistiku. Hlavním předmětem podnikání G2 travel je zajištění kompletních služeb ve skupinové turistice celosvětově, a především v Asii, Evropě, dálném východě a v Americe. G2 Travel má napřímo nasmlouvané dodavatele ve Velké Británii, Evropě a Severní Americe a silné partnery pro podnikání mají v destinacích které zahrnují Jižní Ameriku, USA, dálný Východ, Rusko a Asii. G2 Travel se zaměřuje převážně na skupinovou turistiku kde poskytují prvotřídní služby plné inovací s důrazem na flexibilitu a osobní kontakt s cílem vybudovat pevné partnerství se zákazníkem.

HC Sparta Praha

HC Sparta Praha

Začátek spolupráce: 1990

Hokejový klub Sparta Praha je jedním z nejúspěšnějších a nejznámějších hokejových klubů v historii československého, resp. českého ledního hokeje.

Od roku 1990 přepravujeme hokejové talenty Sparty na jejich přípravná i soutěžní utkání a turnaje. Nepřepravujeme však jen extraligový A tým Sparty, ale všechny hokejisty počínaje žákovskými kategoriemi, přes dorost až po profesionální extraligové hráče.

CK CEKARE

CK CEKARE

Začátek spolupráce: 1991

Více než dvacet let jsme výhradním autodopravcem cestovní kanceláře CEKARE, která je specialistou na lyžařské zájezdy do světoznámých středisek francouzských Alp. Pokud se tedy chystáte na lyže s CEKARE, můžete očekávat rychlou a pohodlnou cestu až na zasněžený svah.

Eurolines

Eurolines

Začátek spolupráce: 2000

Již od roku 2000 smluvně zajišťujeme pravidelné linky Eurolines, na jejichž trasách ujedeme každoročně přes dva miliony kilometrů. Jsme tak součástí nejrozsáhlejší autobusové sítě v Evropě, která nabízí cestujícím spojení mezi více než 500 destinacemi. V roce 2019 byl Eurolines prodán společnosti Flixbus.

Intercars

Intercars

Začátek spolupráce: 2011

Inter Cars Česká republika s.r.o. je dodavatel náhradních dílů a příslušenství a servisního vybavení pro vše, co má kola (osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Na českém trhu působí od roku 2004 a od roku 2011 s námi spolupracuje v oblasti autobusové dopravy. Ať jde o dopravu pár lidí na letiště nebo několika desítek až stovek zákazníků na různé akce, společnost Inter Cars ví, že v H+S Bussi má silného a spolehlivého partnera.